Autozástava PREMIUM

Pří uzavření AUTOZÁSTAVY PREMIUM jste vy, kdo určuje čas a místo uzavření smlouvy. Přijedeme za Vámi na domluvené místo ve Vámi určený čas.

Ve chvíli, kdy s Vámi uzavřeme smlouvu na vozidloAUTOZÁSTAVĚ PREMIUM a vyplatíme Vám hotovost na ruku je jen na Vás, kam odjedete.

Podmínkou smlouvy v AUTOZÁSTAVĚ PREMIUM je mít platné havarijní pojištění, které máte buď své a nebo Vám rádi uzavřeme.

Po dobu smlouvy, je třeba mít pojistnou smlouvu vinkulovanou na naší společnost, formulář ke stažení najdete na našich stránkách.

Splatnost smlouvy je po čtyřech týdnech (28 dní), po uplynutí této doby máte možnost zaplatit předem danou celkovou částku, kterou jste stvrdili svým podpisem na smlouvě. Po té si jen převezmete doklady od vozu, ukončení smluv a případně klíče na naší pobočce. A budeme se těšit na viděnou.

Další možností je složení pravidelné platby, která je opět jasně vytyčená ve smlouvě a zaplacením právě této platby, prodloužíte splatnost smlouvy o dalších 28 dní.

Pro Vaše pohodlí můžete hradit na firemní účet č.:4235356309/0800, ale samozřejmě Vás rádi uvidíme přímo na pobočce, kde je možnost platit v hotovosti.

Jsme nově vzniklá česká společnost, avšak náš tým má v oboru dlouholetou praxi. Zavolejte a určitě Vám pomůžeme, naším cílem je maximální spokojenost klientů.


522 automobilů

522 podaných rukou

Zastavujeme převážně vozidla těchto značek

778 08 00 08 Nyní na Google Play