Zastavárna aut STANDART

Vozidlo v AUTOZÁSTAVĚ STANDART je zaparkováno po dobu smlouvy na našem hlídaném parkovišti.

Ve chvíli, kdy s Vámi uzavřeme smlouvu na vozidlo v AUTOZÁSTAVĚ STANDART a vyplatíme Vám hotovost na ruku, školený pracovník naší společnosti, odveze vozidlo na zabezpečené a především 24 hodin denně hlídané parkoviště, kde vozidlo parkuje po celou dobu smlouvy.

Splatnost smlouvy je vždy po čtyřech týdnech (28 dní), po uplynutí této doby máte možnost zaplatit předem danou celkovou částku, kterou stvrdíte svým podpisem na smlouvě a vozidlo Vám bude přistaveno na pobočku, kde už si pouze v klidu vychutnáte kávu a podepíšeme ukončení smluv.

Další možností je složení tzv. rezervačního poplatku, který je opět jasně vytyčen ve smlouvě a zaplacením právě tohoto poplatku, prodloužíte splatnost smlouvy o dalších 28 dní.

Pro Vaše pohodlí můžete hradit na firemní účet č.:4235356309/0800, ale samozřejmě Vás rádi uvidíme přímo na pobočce, kde je možnost platit v hotovosti.

Jsme nově vzniklá česká společnost, avšak náš tým má v oboru dlouholetou praxi. Zavolejte a určitě Vám pomůžeme, naším cílem je maximální spokojenost klientů.


522 automobilů

522 podaných rukou

Zastavujeme převážně vozidla těchto značek

778 08 00 08 Nyní na Google Play